»Ob tem nočejo ugoditi zahtevam, da bi zaradi financ začeli poročati prijazno do organizacije. Ostati želijo objektivni.«
»Še posebej sporno se nam zdi, da je ŠOU hkrati ustanoviteljica Radia Študent in tako onemogoča delo svojemu lastnemu zavodu.«
»Želim, da bi ŠOS v času mojega mandata še naprej ostal odprta, povezovalna in konstruktivna organizacija, katere glas bo kredibilen in upoštevan, tako med študenti kot v javnosti in med strokovnimi deležniki.«
»Študenti si sicer želijo širšega vsebinskega pogovora, ki bi prinesel prenovo štipendijske politike.«
»Noben študent ne bi smel tako dolgo ostati brez nadzora, če živijo v študentskem domu ali hostlu.«
»Pri takih zahtevah smo člani akademske skupnosti vselej pripravljeni podpreti študente. Bojimo pa se, da bo ŠOU v Ljubljani z uničenjem Radia Študent dokončno zapravil svojo legitimnost in možnosti za zavezništvo z angažiranim delom študentov.«
»Na srečo sem že zgodaj zavrnil njihov nasvet, naj ostanejo naše povezave s Kitajsko odprte. Zakaj ste nam dali tako napačno priporočilo?«
»Velika pretočnost je tista, ki je Radio Študent ohranjala pet desetletij.«
»Zelo so prijazni, razdeljeni smo v različne skupine, in če imamo kakšno željo, se vedno da vse zmeniti.«
»Zelo nas žalosti, da so se prihodki organizacije znižali do te mere, da smo se prisiljeni pogovarjati o nadaljnjem financiranju posameznih zavodov družine ŠOU, med katere spada tudi Radio študent, ki v slovenskem medijskem prostoru zaradi svoje zgodovine nosi poseben pomen.«
Kliknite povezavo za prikaz izjav v želenem obdobju